Pousada Fritz & Frida
| Wi-Fi | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Έχει επίσης ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.
Καθεδρικός Ναός Sao Joao Batista απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το ξενοδοχείο Pousada Fritz & Frida, ενώ Parque da Oktoberfest βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Túnel Verde απέχει επίσης κατά προσέγγιση 15 λεπτά με αυτοκίνητο από το πανδοχείο.
Τα δωμάτια είναι εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και δωρεάν Wi-Fi, εξασφαλίζοντας τη μέγιστη άνεση των πελατών. Τα δωμάτια διαθέτουν ιδιωτικά μπάνια. Διαμένοντας στο Pousada Fritz & Frida, οι πελάτες μπορούν να απολαύσουν θέα στην πόλη.
Το ξενοδοχείο σερβίρει εξαιρετικό πρωινό καθημερινά. Το κατάλυμα βρίσκεται περίπου 1 χλμ. από το KaffeeHaus που προσφέρει βραζιλιάνικη κουζίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Shopping Santa Cruz3279 χλμ.
- Fritz & Frida162 χλμ.
- Parque Municipal da Gruta dos Indios2544 χλμ.
- Sao Cristovao1704 χλμ.
- Yves Club3115 χλμ.
- Mitra Diocesana de Santa Cruz do Sul627 χλμ.
- Gruta dos Indios2266 χλμ.
- Parque da Gruta2480 χλμ.
- Cruz do Santuario694 χλμ.
- Igreja Santo Inacio2748 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Pousada Fritz & Frida;
Τo ξενοδοχείο Pousada Fritz & Frida παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pousada Fritz & Frida;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Pousada Fritz & Frida στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pousada Fritz & Frida;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Pousada Fritz & Frida ξεκινούν από 19$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Με τι τρόπους πληρωμής μπορεί κανείς να πληρώσει σε τo ξενοδοχείο Pousada Fritz & Frida;
Τo ξενοδοχείο Pousada Fritz & Frida δέχεται:- American Express
- Visa
- Maestro
- Πιστωτική κάρτα Elo
- Diners Club